GJERMANI

Reperja e njohur shqiptare, Loredana ditën e djeshme ështk vaksinuar kundër-Covid. Lajmin e ka dhënë vetë ajo përmes një postimi në Instastory, ku ka treguar se është vaksinuar pas një kohe të gjatë pritjeje.

“Pas një pritje të gjatë, më në fund u vaksinova kundër COVID-19. Faleminderit”, ka shkruar Loredana.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: