NGA: ENEIDA CAKERRI

Për makaronat:
150 gr miell për përdorim të përgjithshëm
150 gr miell semola
3 vezë
2-3 lugë ujë
Kripë

Për salcën

3 lugë yndyrë pate
1 paketim Foie Gras
4 lugë krem djathi
1 lugë salcë tartufi (sipas dëshirës)
Ujë nga makaronat
Pak djathë të grirë
Kripë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb