Dan Bilzerian apo miliarderi që njihet për festat e çmendura me femra të zhveshura dhe publikimet në Instagram ka një ofertë të majme për të gjithë ndjekësit e tij.

Së fundmi, Dan Bilzerian po shkruan një autobiografi, për të cilën ka ftuar komentuesit të japin ide për titullin e librit dhe fituesi do marrë 5 mijë dollarë.

“Sapo përfundova së shkruari autobiografinë. Jap 5 mijë dollarë për titullin më të mirë të librit në komente”, shkruan ai, dhe duket se kjo është një mundësi e mirë për të gjithë ata që duan të bëjnë para lehtë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb