Pas Lezhës dhe Durrësit, mjegulla e dendur ka mbuluar edhe Fierin. Gazetari Ervis Kuçi raporton për ‘BalkanWeb” se fenomeni kishte kohë që nuk ndodhte në qytet.

Duke qënë se ka nisur ora policor,e shprehet gazetari, nuk ka probleme me qarkullimin e mjeteve.

Siç duket edhe nga pamjet, mjegulla ka mbuluar qytetin dhe rrethinat e tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: