Marsela Çibukaj ka treguar dhe si është njohur me bashkëshortin e saj, Vitmar Bashën për fëmijët e “Në Kurthin e Piter Pan”.

E pyetur nga fëmijët nëse i ka dedikuar këngë dashurie, Marsela u përgjigj: “Vitmari është artist. Më ka kënduar poshtë ballkonit, madje edhe me kitare. Më ka kënduar këngë dashurie, këngët e “Rolling Stone”. Më ka bërë për vete me zërin e tij.”

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb