ITALI

Dukesha dhe Duka i Sussex kanë udhëtuar drejt Romës për shkak të martesës së shoqes së ngushtë të Meghan Markle, Misha Nanoo. Dyshja kanë shkëlqyer me ‘look-un’ e tyre ditën e djeshme, teksa ishin kujdesur të dukeshin mjaft elegantë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Meghan kishte veshur një fustan të zi, po ashtu edhe Harry kishte zgjedhur një kostum të zi serioz. Të ftuar në dasmë kanë qenë dhe shume personazhe të tjerë të botë së politikës, modës, shoë bizz-it si Donald dhe Melania Trump, vajza e presidentit Ivanka etj.

Kjo dalje e çiftit nuk i ka shpëtuar syrit të paparacëve të cilët janë treguar shumë të vëmendshëm ndaj tyre. Kujtojmë se javën e ardhshme Meghan dhe Harry do të udhëtojnë të dy drejt Afrikës për shkak të projekteve të pallatit mbretëror.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb