Spektatori elbasanas përsëri mbrëmë doli i emocionuar dhe i surprizuar nga shfaqja “Mes çarçafëve” të “Teatrit Shëtitës”.

I preku shfaqja e thjeshtë dhe veçanërisht diva Yllka Mujo dhe në krah të saj vullkanikja elegante Ermira Hysaj. Të dyja bashkë me dekorin dhe muzikën ishin të mrekullueshme. Shfaqja do të luhet dhe sonte në orën 19.00. Teatri Skampa fton artdashësit të ndjekin shfaqjet dhe për rezervime në 0694825145.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb