Luana Vjollca vazhdon të zbulojë fotmat e saj trupore. Në këtë të nxehtë të madh, ajo po i ngre temperaturat edhe më shumë. Minuta më parë ndau dy imazhe duke treguar trupin si çokollatë. “Mire me vapen”, shkroi ajo krahas imazhit duke marrë mijëra pëlqime.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb