TIRANE – Miriam Cani është e bukur e ëmbël dhe është padyshim një nga personazhet me të dashur të showbizit shqiptar. Për këngëtaren përflitet zakonisht për sukseset e saj në muzikë, por edhe për marrëdhënien e bukur që ajo ka prej 10 vitesh me Alban Skënderajn.
new-kool
Miriam Canin jemi mësuar ta shohim pothuajse gjithmonë me të njëjtin look, make up i lehtë e flokë të gjatë biondë. Por duket se ka ardhur momenti që edhe Miriami të bëjë një ndryshim drastik dhe mund të themi me plot gojë se ka goditur në shenjë. Flokët e prerë më shkurt se asnjëherë i shkojnë vërtetë shumë.

?

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: