Një modele instagrami ka gjetur një mënyrë, me sa duket mjaft efikase, për të ndihmuar krizën e shkaktuar nga zjarret në Australi.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Kaylen Ward, e njohur ndryshe si filantropja nudo, mblodhi shumën e pabesueshme prej 265 mijë dollarë në vetë, 2 ditë, pasi ofroi të dërgonte foto nudo në këmbim të dhurimeve në fondet e ndihmës nga zjarri.

Ajo tha se situata nuk po merrte vëmendjen e duhur dhe se për këtë kishte vendosur ta merrte vetë në duar. E me sa duket strategjia e saj paska funksionuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb