Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shfaqet Valentino Rossi, gjatë stërvitjes në Valencia, teksa ecën me motorin e tij dhe godet me shqelm një grua, që i kishte zënë rrugën.

Zonja me celular dhe shkopin e selfie në dorë, po fotografonte ditën e saj të lavdishme, me pilotin botëror të motorëve.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb