E shtrirë në një krah, në mes të çarcafëve, plotësisht e zhveshur, me fytyrën e fshehur, por me të pasmet në plan të parë dhe dorën e të fejuarit që e prek.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Naike Rivelli di si të provokojë në rrjetet sociale dhe edhe nga karantina, nuk e humb rastin për ta bërë, duke postuar për fansat foto të nxhta. Një koment plotësisht ironik ai i postuar nga vajza e Ornella Muti, që edhe këtë herë ka arritur të ngacmojë fantazinë e fansave të saj, që e kanë vlerësuar foton me zemra dhe komente.

‘Cfarë të pasmesh për të ndarë nga karantina me shpirtin binjak’, shkruan Naike, duke e kompletuar me një seri hashtag mes të cilave ‘të dua’ dhe ‘dashuri’. Dedikimi është për të dashurin e saj Roberto, është pikërisht dora e tij që prek të pasmet e artistes së bukur. Edhe pse nga trupi i saj nudo Rivelli ka zbuluar tashmë çdo detaj, privatësia e të dashurit të saj është plotësiht e garantuar. Për të nuk dihet asgjë më shumë, veçse emri dhe ndonjë krahë herë pas herë që del në ndonjë foto të Naikes.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb