Naomi Campbell po përpiqet të kalojë sa më shumë kohë me vajzën e saj të vogël. Së fundmi modelja ka shpërndarë një seri fotosh në Instagram ku shfaqet me të bijën teksa vizitojnë një xhami.

Konkretisht, fotot janë realizuar në Xhaminë e Madhe Sheikh Zayed në Abu Dhabi dhe tregojnë nënë e bijë të kapur për dore teksa eksplorojnë vendin. “Shkëlqimi i Xhamisë së Madhe Sheikh Zayed”, ka shkruar ajo në postimin e saj.

Që nga njoftimi për ardhjen e vajzës së saj në maj 2021, Campbell ka shpërndarë shumë pak foto të vajzës së saj në rrjetet sociale pasi nuk dëshiron ta ekspozojë atë në sytë e publikut.

  • foto galeri
  • foto galeri

Modelja mirëpriti vajzën e saj në moshën 50-vjeçare. Siç kishte deklaruar në një intervistë, ajo e dinte gjithmonë se do të bëhej nënë dhe e konsideron lindjen e vajzës gëzimin më të madh që mund të kishte në jetë. “Jam me fat që e kam dhe e di shumë mirë” , kishte thënë ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dr Naomi Campbell (@naomi)

Në fakt, ajo inkurajon miqtë e saj më të mëdhenj që të kenë edhe bebe. Në një numër të fundit të British Vogue, ajo është fotografuar me vajzën e saj atëherë 9 muajshe dhe ka folur për dëshirën që kishte gjithmonë për të pasur një fëmijë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb