Në moshën 49 vjeçare Naomi Campbell është më seksi se asnjëherë. Me një foto të guximshme që i lë shumë pak vend imagjinatës, Pantera e zezë i lë ndjekësit e saj pa frymë.

E shtirë me kurriz dhe e zhveshur, duke treguar të pasmet bombastike, top modelja më e famshme e të gjitha kohërave bën një foto strategjike.

Vetëm me një shall që i mbulon kokën dhe një zinxhir në bel Campbell shfaqet sensuale në maksimum, duke i bërë fansat e saj të vërshojnë me komente dhe zemra.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb