SHBA

Ditën e djeshme Kendall Jenner ka postuar një video të familjes së saj të bashkuar duke festuar ‘Ditën e Falenderime’. Por ajo që i ka rënë të gjithëve në sy ishte barku i motrës së saj, Kourtney.

Ajo shfaqet me barkun e fryrë dhe fansat filluan të dyshonin se ajo mund të ishte shtatzënë. Në video ylli i ‘Keeping Up Ëith The Kardashians” shfaqet duke mbajtur dorën tek barku, pranë fëmijëve të saj dhe ish-partnerit, Scott Disick.

Megjithatë Kourtney vendosi që të shuante dyshimet e fansave dhe tregoi se nuk ishte shtatzënë. “Jo, po sa bukur duket dora ime në foton e fundit”, – ka shkruar ajo.

Pak kohë më parë Kourtney tha se është vetëm dhe se është ndarë nga partneri i saj, por nga sa shohim në video ata duken shumë të afërt me njeri tjetrin.

 

View this post on Instagram

 

so thankful wow

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on


(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: