TIRANE

Një muaj pas lindjes së vajzës së saj Blu Poem, Sara Hoxha është kthyer në formë perfekte fizike. Nuk e dimë në ka mbajtur dietë apo ka bërë palestër apo asnjërën nga këto, por Sara vetëm një muaj partnerja e Ledrit është shfaqur në super formë Veshur me tuta sportive të bardha e kapuç, Sara ka pozuar nga Gjermania, aty ku po qëndron prej kohësh larg Ledrit.

Reperi ndodhet në Kosovë për projektet e tij muzikore, por me të parë Sarën në këto foto, nuk ka rezistuar pa i thënë diçka.

“Gangsta mami”- i komenton Ledri Sarës, një epitet të cilin e përdor shpesh për partneren. Ndërkohë ne po presim që me postimin e rradhës, Sara të na zbulojë sekretin si u rikthye në formë kaq shpejt!

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: