Ndoshta termi njerkë “nuk shkon shumë” me raportin që këngëtarja Zaimina Vasjari dhe aktorja Rudina Dembacaj kanë krijuar me fëmijët e bashkëshortëve të tyre.

Në rrjetet sociale të dyja ato na kanë dëshmuar se kanë një raport tepër të mirë më fëmijët e partnerëve.

Dembacaj me vajzat e Mark Frrokut ka krijuar një raport miqësorë, ku shpesh shihen së bashku në daljet e tyre publike apo në shkëmbimet e komenteve plot dashuri në rrjetet sociale.

E duket se po të njëjtën miqësi ka krijuar edhe  Zaimina Vasjari me vajzat e të shoqit, teksa në rrjetet sociale nuk mungojnë komplimentet për bukuroshen adoleshente.

Kështu, dy vajzat e ekranit shqiptarë mund t’i quajmë lehtësisht “njerkat moderne”…

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb