Përveç pasurisë marramendëse që ka arritur të grumbullojë gjatë kësaj periudhe, Kim Kardashian ka edhe një koleksion personal të makinave luksoze. Së fundmi, Kardashian është parë nga fansat e saj duke drejtuar një “Rolls Royce” me një vlerë prej 400 mijë dollarësh.

Në evente të ndryshme të organizuara gjatë këtij viti, Kim Kardashian ka prezantuar disa makina si Ferrari, Range Rover, Mercedes- Benz G63 apo Lamborgini.

(e.s/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb