Beatrix Ramosaj është ndër banoret më të përfolura të shtëpisë së Big Brother Vip.

Këngëtarja ka krijuar një raport intim me aktorin dhe moderatorin, Donald Veshaj.

Por, diçka që mbase pakkush e di, është emri i vërtetë i Beatrixit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundmi emisioni n’ZOOM në Kosovë ka bërë të ditur se emri i vërtetë i Beatrixës është Behigje Ramosaj dhe me origjinë nga Llapashtica e Komunës së Prishtinës.

Deri më tani këngëtarja ka përdorur një emër arti me të cilin identifikohet edhe në rrjetet sociale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb