Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka postuar ditën e sotme një video në “Instagram”, ku zbulon se si zgjohet nga gjumi në ditët e ftohta dhe me shi.

“Çdo herë kur është një ditë e zymtë’, ka shkruar Enca në mbishkrimin e videos, duke marrë mijëra pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet.

Kujtojmë se këngëtarja nuk ka shumë ditë që është kthyer në Shqipëri, pasi bëri disa ditë pushime luksoze në Dubai.

Nga vendi i bukur, ajo postoi foto e video t? shumta, duke treguar se do donte që të qëndronte atje gjithmonë.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: