Një fans i çmendur i këngëtares Kida ka bërë tatoo fytyrën dhe emrin e kësaj të fundit. Vetë artistja ndau me ndjekësit në InstaStory një foto ku tregon “çmendurinë” e fansit të saj.

Siç e shohim, djali ka bërë tatuazh në krah portretin e Kidës, ndërsa kjo e fundit është surprizuar nga ky gjest.

“Nuk ka nevojë për fjalë!,- ka shkruar Kida mbi foto.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: