Oriola Marashi publikon shpesh në Instagramin e saj foto provokuese nga pushimet ose përditshmëria e saj. Por këtë herë duket se modelja ka ‘tërbuar’ keq ndjekësit e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

E veshur me bikini të vogla që i nxjerrin në pah format e përkryera, Oriola publikon një foto provokuese ku shfaq në plan të parë të pasmet.

“Të pasmet e mia nuk gënjejnë”, shkruan bukuroshja teksa publikon foton që nxit ndjekesit të derdhin komente dhe zemra.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb