Lehtësimi i masave ndaj pandemisë së koronavirusit ka bërë që modelet shqiptare të fillojnë të shijojnë rrezet e diellit

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Një prej tyre është Oriola Marashi e cila ka argëtuar ndjekësit e saj me foto të ndryshme në Instagram javët e fundit.

Por, fotoja e saj e fundit është tepër provokuese pasi bukuroshja shqiptare shihet duke kapur njërin gjoks me dorë teksa bën poza seksi para aparatit.

“Sa më larg Instagramit tim, ju tundoj”, ka shkruar ajo – sigurisht me humor.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb