TIRANE- Partnerja e Stine, Graciela ka ndarë me ndjekësit në Instagram një video ku shfaqet me vogëlushen e tyre, Estia. Ka qenë pikërisht Graciela ajo që ka prezantuar sot për herë të parë vajzën e saj, frut i dashurisë me kantautorin.

“#Buzequmeshtja#kangrene#cokollate#oooozotdotahajfare ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️??????????????? #jetaimeee “, shkruan Graciela në një kolazh fotosh.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: