TIRANE

Futbollisti i njohur brazilian që luan me skuadrën e Real Madrid Vinicius Jr pak ditë më parë publikoi në Instagram një video ku dëgjonte këngëtaren shqiptare Tayna. Ndërsa ditën e sotme ai ka një kërkesë publike për reperen nga Kosova.

Gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit në Instastory, Tayna iu ka kërkuar atyre t’i drejtojnë pyetjet që kanë për reperen. Njëri prej tyre ka qenë edhe sulmuesi i Real Madrid, Vinicius Jr i cili i ka këkuar Tayna-s një show (shfaqje) në Brazil.

Po, po ai i ka shkruar “Dua një shoë në Brazil”. Ndërkohë, Tayna e ka trajtuar atë si mik duke i shkruar “Organizoje atëherë”. Të presim nëse do të ketë një shoë në Brazil dhe nëse do të takohet ndonjëherë Tayna me sulmuesin e Real Madrid.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: