Partia Demokratike ka ndarë grupet e punës për organizimin e protestës së 7 korrikut të thirrur nga opozita.

Në qarkun e Fierit, mes të tjerëve, në grupin e punës është listuar edhe emri i deputetit Saimir Korreshi.

Por ky i fundit në një reagim pak minuta më parë në Facebook, duke i befasuar dhe pa dijeni për këtë ndarje.

“Epo si vajten keto pune. Te nusja hane e pine e te dhendrri gje nuk dine. Po mire qe na prete kostumin po te pakten te na kishit pyetur per masën”, shkuan ai.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: