Ka përfunduar mbledhja e Grupit Parlamentar të PD.

Në një komunikim për mediat deputeti Ervin Salianji u shpreh se ishte thjesht një takim për të diskutuar lidhur me ngjarjet në zhvillim.

Ai më tej theksoi se do të bëjnë çdo përpjekje për të mos e ndarë Grupin Parlamentar për interesa meskine.

“Nuk ishte mbledhje e grupit të PD, por një takim për të diskutuar për situatën. Do bëjmë çdo përpjekje për të mos e ndarë Grupin parlamentar për interesa meskine,. Kryesia e Grupit do të caktojë mbledhjen e ardhshme të gjithë deputetët marrin vendimmarrje në emër të Grupit Parlamentar.”, tha ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: