Aktori Petrit Malaj ka reaguar për ndarjen nga jeta të skulptorit Arben Bajo.

Ndërsa shpreh ngushëllimet dhe trishtimin e madh, Malaj thotë: Ishte i ri, akoma nuk mund ta besoj.

STATUSI I PLOTE
Trishtim i madh…..Humbja e kolegut dhe mikut tim Arben Bajo, ishte e papritur dhe shume e trishte. Ishte i ri…Ende nuk mund ta besoj.

Vepra e tij krijuese do te flase perjetesisht. Ai talentin e ka percjelle tek studentet dhe e ndeshim ne verpat e tij kudo neper Shqiperi. Beni ishte nje djale i shkelqyer dhe profesionist i rrallë, ndaj ndihem krenar qe pata nje koleg, nje mik dhe bashkepunetor te tille në Universitetin e Arteve!

Ngushellimet me te sinqerta familjes!
U prehsh ne paqe i dashur Beni!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: