Me debate të ashpra është shoqëruar mbledhja e sotme e Komisionit Hetimor për Inceneratorët, ku në qendër të tyre kanë qenë kryetarja Jorida Tabaku dhe nënkryetarja Ermonela Felaj.

Këlliçi: Po pse ca je ti?
Tabaku: Nuk sillem vërdallë deri sa të shkojë në burg secili nga ju.
Felaj: Sill planin e hetimit. Askush këtu s;ka nevoje që të intimidojë askënd. Ju kur flisni bëni kujdes! Ju i cilësoni anëtarët e komisionit….


Tabaku: Me qetësi zonja Felaj…
Felaj: Zhvilloni punën sipas rendit të ditës, nëse jeni e gatshme. Nëse sje gati, kjo është çështje tjetër.
Tabaku: Ndihem e frikësuar para ligjit. të kërkoj ndjesë, e kam të pamundur që të menaxhojë nënkryetaren e parlamentit. Ed i që është aferë e madhe, por ju lutem me qetësi
Felaj: Mendon se tregon respekt për kolegët? S’tregon asnjë lloj respekti

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: