‘Rama sulmon dhe poshtëron popullin’, ishte tema e emisionit ‘ Të paekspozuarit” në News24.

Emisioni i kësaj të enjteje nga gazetari Ylli Rakipi, vjen pas protestave të banorëve të Unazës së Re para parlamentit, ku u shënuan akte dhune, ndërsa pati të plagosur si protestuesit, ashtu edhe nga efektivët e policisë.

Në nisje të emisionit Rakipi i dha përgjigje akuzave të kryeministrit Rama, bërë nga foltorja e Kuvendit, i cili pagezoi me nofkën ‘Kadrinj’, vete Rakipin dhe analistet që kundërshtojnë linjën e tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb