Sot është një nga moderatoret më të pëlqyera të publikut, por pak e kanë ditur që ajo në fillimet e karrierës ka qenë velinë në emisionin investigativ “Fiks Fare”.

E kemi fjalën për moderatoren Bora Zemani. Ishte gazetari Edi Manushi, ai që ka publikuar foto të moderaotres bukuroshe në kohën që ishte velinë. Në fotot e bëra publike, Bora shihet ndryshe nga pamja e sotme. Asokohe, ajo ka qenë bionde dhe pak më e dobët se aktualisht.

Zemani në fotot në fjalë është 17-vjeçe, ndërsa momentalisht 30. Por ajo që bie në sy është ndryshimi i dukshëm që ka ndodhur në pamjen e moderators në këto 13 vite. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb