Kryebashkiaku Erion Veliaj prej disa ditësh po vijon punën nga shtëpia pasi rezultoi pozitiv me Covid 19, por kjo nuk e ndalur ritmin e tij.

Ashtu siç edhe është shprehur, Veliaj vijon të ndjekë hap pas hapi të gjitha projektet e Bashkisë së Tiranës.

Në një status të tijin në Facebook, ai poston disa foto nga punimet në Rrugën e Durrësit aty ku po lidhen tubacionet e shkarkimit me rrjetin fundor të kanalizimit te Zogu i Zi.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

STATUSI I PLOTE

  • foto galeri

Punë titanike te Rr. Durresit!
Çdo natë vere po punohet me super ritëm, që kur të vijë vjeshta me shira, tubacioni i shkarkimit reshjeve të qendrës së Tiranës të jetë lidhur me rrjetin fundor të kanalizimit te Zogu i Zi.
Mirënjohje qytetarëve për mirëkuptimin!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: