200 gr qiqra
Piper të kuq / Piper të zi
Kripë / Vaj ulliri
Hudhër pluhur
Erëza për mish pule

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: