Nga: ENEIDA CAKERRI

4 patate mesatare
2 vezë
6-7 lugë galetë
Kripë
Piper të zi
Kopër
4 kërpudha
100 gr djathë gouda
Galetë për t’i lyer nga jashtë
Vaj ulliri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb