TROPOJË- Prej 48 orësh në qytetit e Bajram Currit mungon uji i pijshëm. Kjo situatë ka krijuar probleme në shumë familje në këtë qytet.

Ndonëse Ujësjellës Kanalizime i Tropojës është vënë në dijeni për problemin, nuk është bërë asnjë gjë deri tani dhe nuk është dhënë asnjë shpjegim për situatën.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: