ASAP Rocky i dha Rihannës një letër dashurie të enjten (5 maj) në formën e një kënge të re dhe një videoklipi – por ndoshta ka më shumë se kaq.

Ndërsa Rocky i referohet Rihannës si “engjëlli”, “perëndesha” dhe “shoqja e shpirtit” e tij në tekstin e këngës së tij “DMB”, lanë të nënkuptojë se ajo shton edhe “nusen” në atë listë.

Videoja është një rrëfim për jetën e tyre së bashku, ku RiRi shfaqet vazhdimisht në krah të reperit, në kohë të mira dhe të këqija.

  • foto galeri
  • foto galeri

Por në fund të videos, themeluesja e “Fenty” shfaqet si një nuse e veshur në të kuqe me një fustan të guximshëm dhe një buqetë me trëndafil gjithashtu të kuq.

Më pas, kamera zmadhon dhëmbët e Rocky-t, të cilët mbajnë grila ari që shkruajnë “Martohem me mua?”, teksa kamera më pas shkon te Rihanna, e cila përgjigjet me gërmat e saj të arta, në të cilat shkruhej: “Pranoj”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb