TIRANË- Ambasada Amerikane në Prishtinë ka uruar dhe vlerësuar këngëtaren me origjinë shqiptare, Rita Ora për performancën e saj gjatë festës së Krishtlindjeve në Muzeun Kombëtar në Washington, në prani të presidentit Obama dhe bashkëshortes së tij.

“Urime për Rita Orën, për performacën e saj të mrekullueshme”, shkruan ambasada e SHBA-ve në Prishtinë, ndërsa shpërndan edhe një foto në Facebook, teksa Zonja e Parë e Amerikës takohet me Ritën.
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: