Prej disa kohësh, Rita Ora ndodhet në Australi pasi është trajnere në spektalin e njohur “The Voice”.

Edhe pse është e angazhuar me shumë punë, këngëtarja shqiptare me famë botërore ka gjetur kohë edhe për t’u relaksuar.

Ajo herë pas here është fotografuar në plazhet e bukura duke shijuar rrezet e diellit dhe detin. Së fundmi Rita ka marrë gjithë vëmendjen me një palë bikini në ngjyrë floriri.

Këto të fundit duket e se kanë vënë paksa në siklet 30-vjeçaren. Teksa ishte duke u relaksuar, të brendshmet e saj i zbuluan pak më shumë seç duhej. “Daily Mail” ka publikuar disa foto të këngëtares, ku ajo duket në formë perfekte fizike dhe e tonifikuar.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: