Greqia ka raportuar një rritje të ndjeshme të rasteve me Covid-19.

Gjatë 24 orëve të fundit  janë regjistruar 3,428 raste të reja ndërsa 14 persona kanë humbur jetën.

 

Dukshëm kemi një rritje të ndjeshme krahasuar me një ditë më parë ku u regjistruan 2 mijë e 156 të infektuar dhe 8 humbje jete.

 

(BalkanWeb)

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb