Capital T është një nga këngëtarët më të famshëm në Kosovë dhe kudo ku ka shqiptarë. Ai është shumë i pëlqyer në tregun muzikor si për muzikën, zërin, por dhe pamjen.

Për këtë të fundit është vënë re se ai punon shumë më trupin për të pasur muskuj. Pikërisht Capital T zbulon se ai nuk humbet asnjë seancë stërvitore në palesër.

Pavarësisht se është i zënë, pa gjumë apo në rrugë, këngëtari thotë se palestrën e ka të pamndashme nga vetja.

 

VIDEO NGA CAPITAL T

Pre Shoë Pump 🦍 #SKULPTOUR / një fakt për mua ❗️ sa do zënë dhe pa gjumë plus rrugë, nuk humbas asnjë seancë stërvitore.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: