Me 11 Rekorde të certifikuara “Guinness”! Midis katër më të mirëve në botë për mozaikët në botë!

Ky është mjeshtri Saimir Strati! Artisti shqiptar me famë ndërkombëtare. Artisti i mozaikëve i ftuar në Vila24 me moderatoren Anila tregoi më shumë për këtë eksperiencë të veçantë.

“Gjatë kohës që jemi duke punuar për rekorder Guiness çdo gjë është e programuar. Njërëzit vinë të shikojnë gjatë kohës që je duke punuar, 4 orë janë punë më pas shkëputemi për të dhënë autografe, intervista, pra çdo është e organizuar. Unë tashmë kam eksperiencën time dhe bashkë me kordinatorët organizpj ditën, në mbrëmje dal me miqtë pasi jam dhe njeri social” – tha Strati për News24.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: