Kandidati për deputet i Partisë Demokratike, për qarkun e Korçës, Ervin Salianji, ka publikuar në rrjete sociale një video, ku shfaqet kryeministri Edi Rama, gjatë takimeve të ndryshme.

Në videon e publikuar, e cila është e montuar, Salianji publikon momente gazmore të kryeministrit Rama dhe shkruan:

“Edi Rama është në fund! Me gjithë simptomat që edhe vetë ka përqeshur!”.

Postimi i plotë i Ervin Salianjit:

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb