Recete nga znj Eneida
Përbërësit

Për sallatën:

1 tufë sallatë jeshile
2 speca gogozhare
2 patate mesatare
Një dorë ullinj
5-6 domate qershi
2 lugë kaperi
3 vezë
150 gr konservë ton
1 qepë

Për salcën:
1 limon
1 lugë mustardë
4-5 açuge të marinuara
Kripë
3 lugë vaj ulliri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: