Sara Hoxha, partnerja e këngëtarit të famshëm Ledri Vula do të bëhet nënë për herë të parë së shpejti.

Duket se ajo ka kohë të mos mendojë shumë për shtatzëninë teksa në statusin e fundit tregon se çfarë e shqetëson.

Ajo thotë se po mendon se me kë mund të ketë dalë Ledri Vula, partneri i saj në foton e fundit. Duket se fotoja dhe statusi kanë një farë humori.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb