SARANDE- Në ditën e dytë nga aksioni për shembjen e objekteve pa leje, kjo është situata në pikën turistike të ‘Syrit të Kaltër’ në Sarandë.

Gazetarja Shpresa Dine ka siguruar për ‘BalkanWeb’ pamjet nga aksioni i IKMT-së, ku fadromat sërish shembin ndërtesa.

Siç bëri të ditur edhe dje IKMT-ja, në plan për t’u shembur janë 16 ndërtesa pa leje.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb