Madonna puthi në skenë Britney Spears dhe Christina Aguilera, teksa tre këngëtaret performonin së bashku në VMAs 2003.

Dhe mbrëmjen e së enjtes diva e muzikës ka puthur gjatë performancës reperen Tokischa Altagracia Peralta. Këngëtarja dhe 26-vjeçarja madje dhuruan skena të nxehta dhe provokuese për fansat në skenë.

Dyshja simuluan një akt seksual gjatë shfaqjes duke mos lënë vend për imagjinatën. Madonna shijoi një kërcim sensual përpara se të puthje me reperen Tokischa.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: