Ajo është një nga modelet më të famshme dhe të kërkuaara të momentit dhe gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston shpesh herë foto për fanset e saj.

Bella Hadid, së fumdmi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet komplet pa grim.
Me syze dhe fare ka make-up Bella duket e mrekullueshme.
(da.xha/BalkanWeb)

Etiketa: