Bella Hadid është një prej modeleve më të kërkuara të momentit.

Në “Milano Fashion Week”, bukuroshja është shfaqur provokuese dhe shumë seksi. E veshur me një fustan të zi, që i nxirrte në pah gjoksin, motra e Gigi Hadid ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.
(da.xha/BalkanWeb)

Etiketa: