Nuk resht së befasuari dhe të joshuri edhe pse i ka 50 vite mbi supe.


Ajo është konsideruar një ikonë seksi dhe ky fakt i pëlqen shumë Pamela Anderson, e cila e tregon edhe një herë me këto foto ku pozon për fotografik britanik Rankin me të brendshme hot në një stil pin-up të viteve gjashtëdhjetë.

Bëhet fjalë për një set fotografik për linjën Coco de Mer dizenjuar nga vetë ajo dhe që është lançuar në treg në 6 dhjetor.

Në artin e joshëses ish roja më e famshme bregdetare në botë është vërtetë një mjeshtre.
(da.xha/BalkanWeb)

Etiketa: