Serena Williams ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë në 1 shtator dhe një muaj e ca nga lindja e bebes, ajo shfaqet në superformë në tapetin e kuq të Glamour Women of the Year Awards al Kings Theater të New York-ut.

Me një fustan të shkurtër të Versaces, që i nxjerr në pah këmbët e bukura kampionia e tenisit dukej e mrekullueshme.

Mes yjeve prezentë në mbrëmje ishte edhe Nicole Kidman, Drew Barrymore, modelet Bella dhe Gigi Hadid me mamanë e tyre, Sara Sampaio dhe Iman.

Femrat me pamjet më të veçantë kanë qenë Gigi Hadid dhe Sara Sampaio të cilat kanë treguar me veshjen e tyre shpinën zbuluar, duke sfiduar të ftohtin në Big Apple.
(da.xha/BalkanWeb)